ÜYELİK

SuButik - Üyelik

Neden üyelik oluşturmalıyım

SuButik sanal mağaza kullanıcı hesabı oluşturmanın birçok faydası var. – Hızlı ve kolay sipariş için bilgilerinizi kaydeder. – SuButik sanal mağazanın sunmuş olduğu özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. – Etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz. – Sipariş geçmişinize bakabilirsiniz . – Tüm teslimat adres bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.


SuButik sanal mağaza üyeliği ücretli mi?

Sitemize hiçbir üyelik ücreti ödemeden üye olabilirsiniz


Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Üyeliğinizi iptal etmek için [email protected] adresinden yada0553 781 08 17 numaralı müşteri hizmetlerimizden üyeliğinizi iptal etmek istediğinizi bildirerek üyelik iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Şifremi unuttum/bilmiyorum siteye nasıl giriş yapacağım

Şifrenizi unuttuğunuz ya da bilmediğiniz durumlarda, giriş sayfasında bulunan “Şifremi Unuttum” butonuna tıklamanız ve sistemimize üye olduğunuz e-posta adresinizi açılan sayfadaki kutuya yazmanız yeterlidir. Deniz Butik tarafından e-posta hesabınıza gönderilen ilgili e-posta’daki adımları izleyerek yeni şifrenizi yaratabilirsiniz.


Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim

Üye girişi yaptıktan sonra Anasayfada sağ üstte “Hesabım” sekmesine tıklayarak üyelik bilgilerinizi güncelleyebileceğiniz sayfaya ulaşabilirsiniz. Üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve güncel olması size ulaşabilmemiz için önemlidir.